عکاسی صنعتی و دکوراتیو
نوآوری با یک طرز فکر دیجیتالی با آژانس زرافه
ما یک مشاوره تحول و توسعه شرکت دیجیتالی هستیم.

با حضور پر رنگ و یکه تاز فضای مجازی در صنایع مختلف و امکان خرید آنلاین هر نوع محصول و خدمات موردنیاز باید اعتراف کرد که عکاسی صنعتی و عکاسی دکوراتیو جایگاه ویژه‌ای در بازار امروز پیدا کرده‌اند. بی شک این مثل قدیمی را بارها شنیده‌ایم که «شنیدن کی بود مانند دیدن!». عکاسی صنعتی و دکوراتیو هر کدام به نوبه خود باعث می‌شود تا شنیده‌ها از ارائه محصولات‌مان به دیدن آن‌ها منجر شود و به این شکل بتوانیم اعتماد مخاطبان صنعت خود را جلب کنیم. گرچه بیش از دیدن، داشتن هنر و علم چگونه عکاسی کردن در صنایع و چیدمان محصولات برای نمایش به مخاطب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. طوری که مخاطب از هنر به کار رفته در عکاسی متوجه میزان دقت صاحب کسب و کار و میزان دغدغه‌مندی او در ارائه بهترین‌ها می‌شود.

عکاسی دکوراتیو

چیدمان اشیاء، جهت گیری نور و ارزش خطی که سایه‌ها در خلق یک تصویر واحد و منسجم برای رساندن یک معنای مشخص ایفا می‌کنند همگی به عهده عکاسی دکوراتیو و هنرمندی است که در این حرفه با شناخت ابزارهای مناسب و استفاده از آن‌ها است. اجرای درست پرتو از رنگ و قرار گیری جهت درست محصولات در تصویر ارائه شده از هنرهای بصری است که امروزه در صنایع مختلف با بهره‌گیری از عکاسی دکوراتیو به کار گرفته می‌شود.

فن دکوراتیو و ابزار

آژانس زرافه به عنوان یک آژانس تبلیغاتی و با بهره‌مندی از حضور متخصصین حوزه‌های مختلف بازاریابی و تبلیغات در میان اعضای خود از همکاران هنرمند در عکاسی صنعتی و دکوراتیو برخوردار است. استفاده از دوربین‌های مناسب عکاسی صنعتی و دکوراتیو و صحنه پردازی و نورپردازی حرفه‌ای و همچنین بینش حرفه‌ای نسبت به جنبه دیداری تبلیغات از ویژگی‎های آژانس زرافه برای به هدف رساندن اهداف بازاریابی و ارائه محصولات و خدمات صنایع مختلف است.

زرافه چه کمکی به شما می‌کند؟
خلاقیت‌های نوآورانه

 خدماتی که زرافه ارائه می‌دهد:

دیجیتال مارکتینگ

. تبلیغات گوگل
. تبلیغات کلیکی
. تبلیغات درون اپلیکیشن

سوشال مدیا مارکتینگ

. مدیریت شبکه‌های اجتماعی
. تولید محتوای هدفمند در هر بخش
. طراحی و اجرای کمپین‌های سوشال و ارائه گزارش

طراحی هویت بصری

. طراحی برندبوک
. موشن گرافی
. طراحی خلاقانه

مشتریان ما

مردم درباره زرافه چه می گویند؟

با زرافه راه رو آسون کن!
آخرین اخبار
آخرین بینش ما