گیاهان دارویی دم دمی

ددر این تاپیوگرافی کلمه دم دمی مشاهده می شود که با استفاده از یک نقش مایه تشکیل شده، در کلیت لوگو ما یک نظم و چیدمان بصری رو میبینیم. به دلیل نظم بصری ما در اینجا حرف (د) را با رنگ سبز و حرف (م و می) را با رنگ نارنجی پر کردیم تا تعادل بین سمت چپ لوگو که سنگین تر است(سمت چپ به دلیل م و می سنگین تر چون از حرف د بزرگتر و کشیده تر هستند) با سمت راست لوگو که سبک تر است ایجاد بشود ؛سرکش حرف د هم با رنگ نارنجی است چون تعادل رنگی در لوگو ایجاد بشود. درون موتیف ها با برگ ( نماد دمنوش ) پر شده است. رنگ سبز به معنی متعادل کنندست که به کار دم دمی اشاره دارد ؛یعنی با خوردن دمنوش های دم دمی به تعادل برسین...همچنین رنگ سبز عاشق مشارکت در جامعه است

مشتری:
صنایع بسته‌بندی دم‌دمی
تاریخ:
1399/08/21
دسته بندی:
توسعه، طراحی، لوگو
هدف این برند چیست؟

برند دم دمی قرار است در زمینه بسته بندی گیاهان دارویی فعالیت داشته باشد و در این زمینه با بسته بندی سازگار با طبیعت با شعار سلامت محیط زیست کار خود را آغاز کرده است. امید است این برند در راستای اهداف خود سربلند باشد.

نظرات ( 02 )

 1. فراهانی
  اردیبهشت 17, 1398

  این هویت بصری برای من بسیار ارشمند و زیباست چون دقیقا همون چیزی بود که مجموعه ما میخواست از آژانس زرافه بابت تمامی زحماتشون و تیم خوبشون متشکرم.

  پاسخ
  • o.haghshenas
   دی 25, 1399

   ممنون و سپاسگزرام جناب فراهانی عزیز که به تیم زرافه اعتماد کردین.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *